Miłosne SMS

. Posted in SMS

Wybierz najpopularniejsze SMSy miłosne, które możesz szybko przesłać osobie którą dażysz tym niezwykłym uczuciem.

Wybierz najlepiej odpowiadające:

Chce zyc i zyc bede, chce kochac i kochac bede, chce smiac sie i smiac sie bede, chce Ciebie i Ciebie zdobede Może wyjdzie nam coś z tego i nie będzie nic w tym złego, gdy serduszka zagubione będą brzmiały jednym tonem. Gdy siądziesz kiedyś o zmroku Same popłyną Ci łzy. A w sercu zadrży niepokój, Że już nie wrócą te dni. We wszystkich mowach i w języku duszy, nad wszystkie są dwa słowa. Jak w kroplach rosy po uszy, w nich skarb żywota się chowa. Jak dwie perełki w oceanie życia, jak dwie gwiazdeczki na niebie, świecą nam do powicia dwa słowa - kocham Ciebie. Ja Cię kocham i nie przestanę. Na zawsze w moim sercu tylko Ty kochanie. Pisać długo, TO zbyteczne, lepiej krótko, lecz serdecznie. Przyjmij moje zapewnienie, że Cię kocham, wielbię, cenię!

Miłosny SMS czy subtelny wierszyk dla przyjaciela. Czasami brakuje słów aby wyrazić swoją przyjaźń. Skorzystaj zatem z przygotowanych SMSów dla niego lub dla niej.

Najlepszy bedzie SMS - dlaczego? Przecież sam znasz odpowiedź. On(a) nigdy Cię nie zawiódł(a), nie sprawił(a) Ci przykrości, zawsze spędzał(a) czas z Tobą jak była potrzeba. Teraz Ty nie zapomnij o tym pamiętać. Prześlij SMS dla przyjaciela.
Całowanie to nie grzech,
Całowanie - nie rozpusta,
Nakazał całować Bóg,
Po to właśnie dał nam usta. Gdy chcesz łodzią płynąć,
Trzymaj prosto żagle!
Gdy chcesz mieć dziewczynę,
Mów jej zawsze prawdę! Bądź piękna jak lilia,
Skromna, niewinna,
Bo taką dziewczyna
Każda być powinna!

Dlaczego mnie nuciłeś?
Dlaczego, powiedz mi,
Zabrałeś moje serce,
Zabrałeś moje sny?