Miłosne SMS

. Posted in SMS

Wybierz najpopularniejsze SMSy miłosne, które możesz szybko przesłać osobie którą dażysz tym niezwykłym uczuciem.

Wybierz najlepiej odpowiadające:

Gdy usłyszysz głos gitary, A gitara pięknie gra. To nie pytaj, kto Cię kocha, Bo to zawsze, zawsze ja !!! Godzilbym sie nie widziec na niebie gwiazd ani slonca, nie widziec blekitu, lecz tylko w kazdej chwili widziec Ciebie, na Ciebie patrzec od zmroku do switu Kiedy patrzę nocą na niebo widzę na nim mnóstwo gwiazd każda świeci w moją stronę tak jak z oczu twoich blxxaxaax.kx Ile razy wspomnę ciebie z oczu moich płyną łzy, bo cię kocham ponad życie, bo mym życiem jesteś ty. Kocham Cię... te słowa mówią wszystko... dlatego konsekwentnie chciałabym mieć cię blisko... bez względu na wszystkich i wszystko... mieć Cię bardzo blisko... Kocham Twoje ładne oczy, kocham kolor Twych warkoczy. Kocham Twoją rączkę białą, Ciebie miła, kocham całą. Kocham Cię szczerze, na rowerze, na Rivierze, przy barierze i ruderze, nago i w swetrze, jak kaczka własne pierze, na spacerze, w atmosferze, w dobrej wierze, i tak, że aż mnie cholera bierze.

Miłosny SMS czy subtelny wierszyk dla przyjaciela. Czasami brakuje słów aby wyrazić swoją przyjaźń. Skorzystaj zatem z przygotowanych SMSów dla niego lub dla niej.

Najlepszy bedzie SMS - dlaczego? Przecież sam znasz odpowiedź. On(a) nigdy Cię nie zawiódł(a), nie sprawił(a) Ci przykrości, zawsze spędzał(a) czas z Tobą jak była potrzeba. Teraz Ty nie zapomnij o tym pamiętać. Prześlij SMS dla przyjaciela.
Gdy Ci ktoś całusa skradnie,
To nie gniewaj się na niego,
Nie mów, że to jest nieładnie,
Przecież nic nie zrobił złego. Bądź piękna jak lilia,
Skromna, niewinna,
Bo taką dziewczyna
Każda być powinna! Gdy chłopaka masz mądrego
Chroń go jak oka własnego
Chroń przed burzą, śnieżną lawiną
Lecz najbardziej przed drugą dziewczyną.

Jak smutno ogromnie,
Gdy ktoś serce skradł,
Gdy ktoś pocałował,
Potem uciekł w świat.