Miłosne SMS

. Posted in SMS

Wybierz najpopularniejsze SMSy miłosne, które możesz szybko przesłać osobie którą dażysz tym niezwykłym uczuciem.

Wybierz najlepiej odpowiadające:

Moje serce nie przestaje Cię kochać, moje serce pyta czywrócisz, Moje serce nie chce Cię zapomnieć, Wiem że zbytnio cię kocham, Wiem że KOCHANIE CIE JEST MOIM GRZECHEM ! Miłość to piękna rzecz. Dlaczego ludzie tak nią pomiatają? Miłość to skarb prawdziwy, To szczęście, Którego nie wszyscy doznają. Chcialabym Ci dac kochanie wiare niczym nie wzruszona, milosc nigdy nie zdradzona i szczesliwosc wymarzona Imię Twoje wymawiam z podziwem. Imię Twoje szanuję nad życie, bo szanować je chcę, bo tak bardzo Kocham Cię. Kocham Cię gwiazdeczko najpiękniejsza, na niebie najjaśniejsza. Jesteś mym całym życiem, miłosnym zachwytem. Codziennie cyka zegar, który czas odmierza. Boję się, że stanie a mój czas się skończy i nie zdążę Ci powiedzieć jak bardzo Cię Kocham.

Miłosny SMS czy subtelny wierszyk dla przyjaciela. Czasami brakuje słów aby wyrazić swoją przyjaźń. Skorzystaj zatem z przygotowanych SMSów dla niego lub dla niej.

Najlepszy bedzie SMS - dlaczego? Przecież sam znasz odpowiedź. On(a) nigdy Cię nie zawiódł(a), nie sprawił(a) Ci przykrości, zawsze spędzał(a) czas z Tobą jak była potrzeba. Teraz Ty nie zapomnij o tym pamiętać. Prześlij SMS dla przyjaciela.
Fałszu unikaj, nie znaj zazdrości,
Nie kochaj tego, kto nie wart miłości.
Serca nikomu nie oddaj w ofierze,
Lecz gdy pokochasz, to kochaj szczerze! Chłopcu nie wierz, dziewczyno,
Choć czasem słowa miodowe
Srebrzyście z ust jego płyną
I niosą zaczyny nowe.
Pamiętaj, co rzekł wieszcz stary
W znanej Ci dobrze balladzie:
W sercu ma lisie zamiary,
Całując, myśli o zdradzie! Gdy chłopaka masz mądrego
Chroń go jak oka własnego
Chroń przed burzą, śnieżną lawiną
Lecz najbardziej przed drugą dziewczyną.

Gdy odjedziesz daleko
I zapomnisz o miłości,
Pamiętaj na zawsze,
Że pęknę ze złości!