Miłosne SMS

. Posted in SMS

Wybierz najpopularniejsze SMSy miłosne, które możesz szybko przesłać osobie którą dażysz tym niezwykłym uczuciem.

Wybierz najlepiej odpowiadające:

KOCHAM CIE tak jak szpak - na wznak, wspak - jak rak, tak - jak ptak, jak ssaka ssak, moze tak, a moze tak, domysl sie jak, bo bede tak smutny, jak wrak. Dla mnie mój los zawsze był nieznany i serce pytało, gdzie jesteś kochany? Góry Cię przyniosły, wśród lata zieleni, jesteśmy jak widać sobie przeznaczeni ... Nie zycze Ci abys wsrod blota Odnalazl brylke zlota Lecz zycze Ci abys w bezkresnym tlumie Znalazl serce ktore Cie kocha i rozumie Kocham Ciebie myślami, całymi dniami i nocami. Kocham Cię... te słowa mówią wszystko... dlatego konsekwentnie chciałabym mieć cię blisko... bez względu na wszystkich i wszystko... mieć Cię bardzo blisko... Są różne chwile w życiu, różne wspomnienia wiatr śle, jedno utarte zostało - ja bardzo kocham Cię

Miłosny SMS czy subtelny wierszyk dla przyjaciela. Czasami brakuje słów aby wyrazić swoją przyjaźń. Skorzystaj zatem z przygotowanych SMSów dla niego lub dla niej.

Najlepszy bedzie SMS - dlaczego? Przecież sam znasz odpowiedź. On(a) nigdy Cię nie zawiódł(a), nie sprawił(a) Ci przykrości, zawsze spędzał(a) czas z Tobą jak była potrzeba. Teraz Ty nie zapomnij o tym pamiętać. Prześlij SMS dla przyjaciela.
Bądź piękna jak lilia,
Skromna, niewinna,
Bo taką dziewczyna
Każda być powinna! Całowanie to nie grzech,
Całowanie - nie rozpusta,
Nakazał całować Bóg,
Po to właśnie dał nam usta. Nie ujrzysz równie pięknej duszy,
To nie mów: - Kocham!
By później zbolałymi usty
Nie wyszeptać: - Cierpię!

Było kilka pięknych dni,
Wciąż był uśmiech, ja i Ty,
Czas zaciera ślady dni,
W których słońcem byłeś mi.